




Trullo Siamese
Alberobello, Italia
Hotellfasiliteter
Når du har denne ferieboligen som overnattingssted når du skal til Alberobello, vil du bare være en 10 minutters kjøretur unna Museo del territorio Casa Pezzolla og Trullo Sovrano. Denne ferieboligen ligger 9,9 mi (15,9 km) unna Zoosafari og 2,6 mi (4,2 km) unna Piazza Curri. Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap og stekeovn. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og kaffetraktere/tekokere, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Trullo Sovrano - 4,1 km
Museo del territorio Casa Pezzolla - 4,1 km
Piazza Curri - 4,1 km
Håndverksmuseum - 4,2 km
Santuario dei Santi medici Cosma e Damiano basilika - 4,2 km
Alberobello rådhus - 4,2 km
Damati - 4,3 km
Trulli av Alberobello - 4,4 km
Morelli-palasset - 10,1 km
St. George moderkirke - 10,1 km
Madonna della Greca-kirken - 10,2 km
Museo della Casa alla Fasanese - 13 km
Pomona-hagene botaniske konservatorium - 14 km
Indiana Park - 14,6 km
Sirio astronomisk observatorium - 15 km
De nærmeste flyplassene er:
Bari (BRI-Karol Wojtyla) - 73,2 km
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 70,3 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 4.00 per person, per natt, opptil 3 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 13 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift, som kan variere basert på oppholdets lengde
- Avgift for barneseng (babyseng): 6.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
Kart over Trullo Siamese
Adresse
Trullo Siamese
Via Schiavone Vito, snc
70011
Alberobello, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.