Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 27

Villas Prestige Odalys Le Domaine d’Anadara

Anglet, Frankrike

Nær Plage des Sables d'Or



Hotellfasiliteter

Basseng
Internett
Vaskemaskin
Parkering
TV
Oppvaskmaskin
Kjæledyr tillatt
Ovn
Mikrobølgeovn
Badekar eller dusj

Når Résidence Prestige Odalys Les Cottages d'Anadara i Anglet er overnattingsstedet ditt, er du nær stranden og mindre enn 15 minutter unna Biscayabukten og Plage des Sables d'Or til fots. Denne leiligheten ligger 3,7 mi (5,9 km) unna Cote des Basques og 20,2 mi (32,4 km) unna Hossegor Beach. Føl deg som hjemme i et av de 9 gjesterommene, som har et tekjøkken med kjøleskap og ovn. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har mikrobølgeovn og vaskemaskin. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Biscayabukten - 1,1 km
Plage des Sables d'Or - 1,2 km
Plages de l'Océan - 1,3 km
Anglet strand - 1,3 km
Plage de la Petite Chambre d'Amour - 1,3 km
Biarritz golfklubb - 1,8 km
Chibertaskogen - 2 km
Chiberta golfbane - 2,2 km
Stade d'Aguilera - 2,6 km
Biarritz fyrtårn - 2,7 km
Miramar strand - 2,8 km
Atlanthal thalassoterapisenter - 3 km
Grand-stranden - 3,2 km
Biarritz rådhus - 3,4 km
Casino Barrière de - 3,5 km

De nærmeste flyplassene er:
Biarritz (BIQ-Pays Basque) - 5,3 km
San Sebastian (EAS) - 35,2 km

Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 500 per overnattingsenhet per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 5.64 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 16 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til september.
  • Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart over Villas Prestige Odalys Le Domaine d’Anadara

Adresse

Villas Prestige Odalys Le Domaine d’Anadara

Allée du Coût

64600

Anglet, Frankrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger