Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 23

Villa Appietto

Appietto, Frankrike

I Appietto



Hotellfasiliteter

Basseng
Bar
Internett
Parkering
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Kjæledyr tillatt
Kabel- eller satellitt-TV
Solstoler
Hage
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj

Dersom du har Villa Appietto som overnattingssted når du skal besøke Appietto, vil du bare ha 10 minutter å kjøre til både Bell'Esse og Gravona River. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 5,6 mi (9 km) unna Plage de Lava og 5,9 mi (9,5 km) unna Calcatoggio kirke. Føl deg som hjemme i et av de 4 gjesterommene, som er individuelt dekorert. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har kombinert dusj/badekar og toalettartikler (inkludert). Rommene har kaffetrakter/tekoker og vifte, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Bell'Esse - 8,1 km
Gravona River - 8,5 km
Plage de Lava - 9 km
Calcatoggio kirke - 9,5 km
Stagnone-stranden - 12,6 km
Port de Plaisance Charles Ornano - 12,7 km
Southern Corsica Beaches - 13,5 km
Palais Fesch – Musée des Beaux-Arts - 13,6 km
Musee Fesch - 13,7 km
Chapelle Imperiale - 13,8 km
Hotel de Ville - 14 km
Place de Gaulle - 14 km
Place Foch - 14,1 km
St. Francois strand - 14,2 km
Cathédrale Ste-Marie - 14,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Ajaccio (AJA-Napoleon Bonaparte) - 16,5 km
Figari (FSC-Figari - Sud Corse) - 127,2 km

Gjester har tilgang til blant annet vaskeritjenester og kaffe på fellesområdet. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette bed & breakfast-hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), piknikområde og grill. Som gjest på Villa Appietto kan du spise et bedre måltid på Table d’Hôtes. Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.88 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 25 EUR (én vei)
  • Kjæledyravgift: EUR 10 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for ekstraseng: 25 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til oktober.
  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 20.00.

Kart over Villa Appietto

Adresse

Villa Appietto

Col du Listincone

20167

Appietto, Frankrike

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger