Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 53

Ruby Luna Hotel Düsseldorf

Düsseldorf, Tyskland

Nær Königsallee



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord

Ruby Luna Hotel Düsseldorf ligger sentralt i Düsseldorf. Hvis du bor her, vil du ha 3 minutter å gå til Königsallee og 10 minutter å gå til Rhin-promenaden. Dette hotellet ligger 3,6 mi (5,9 km) unna Messe Düsseldorf og 1,2 mi (1,9 km) unna Düsseldorf-Hafen. Føl deg som hjemme i et av de 206 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Rommene har safe med plass til bærbar PC og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Königsallee - 0,3 km
Wochenmarkt Carlsplatz - 0,3 km
Stilwerk Düsseldorf - 0,5 km
Elvis Presley Exhibition - 0,5 km
Bolkerstrasse - 0,5 km
Filmmuseum - 0,5 km
Kaufhof - 0,5 km
Schmela Haus - 0,6 km
Deutsche Oper am Rhein - 0,6 km
Statue of Jan Wellem - 0,6 km
Marktplatz - 0,6 km
Düsseldorf Christmas Market - 0,6 km
Duesseldorf bymuseum - 0,6 km
Düsseldorf rådhus - 0,6 km
K20 K21 Art Collection - 0,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Düsseldorf internasjonale flyplass (DUS) - 13,9 km
Köln - Bonn flyplass (CGN) - 53,6 km

Foretrukket flyplass for Ruby Luna Hotel Düsseldorf er Düsseldorf internasjonale flyplass (DUS).

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og en døgnåpen resepsjon. Nyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Du kan få deg noe å spise på kafeen på dette hotellet eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys i ukedagene fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.00 per person, per natt, opptil 21 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 24 for voksne og EUR 24 for barn
  • Parkering mot betaling i nærheten: EUR 35 per dag (400 meter unna)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart over Ruby Luna Hotel Düsseldorf

Adresse

Ruby Luna Hotel Düsseldorf

Kasernenstraße 39

40213

Düsseldorf, Tyskland

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger