Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 13

Paraíso tropical en Playa Guardalavaca

Guardalavaca, Cuba

Nær Guardalavaca strand



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Spa
TV
Kjæledyr tillatt
Sikkerhetsboks
Minibar
Hage
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Dusj
Garasje
Familievennlig

Har du Paraíso tropical en Playa Guardalavaca i Guardalavaca som overnattingssted, er du på stranden og kun 4 minutters gange fra Guardalavaca strand og 7 minutter unna Museo Chorro de Maita til fots. Dette gjestehuset ved stranden ligger 2,6 mi (4,2 km) unna Bahia de Naranjo naturpark og 3,8 mi (6,1 km) unna Las Caletas Beach. Føl deg som hjemme i et av de 2 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Gjester kan lage måltider i et delt/felles kjøkken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (mot betaling) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj med regndusjhode. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Guardalavaca strand - 0,3 km
Museo Chorro de Maita - 0,6 km
Las Caletas Beach - 3,9 km
Bahia de Naranjo naturpark - 4,2 km
Playa Esmeralda - 6,4 km
La Guanas Beach - 6,5 km
El Chorro de Maita museum - 7 km
Parque Nacional Monumento Bariay - 16,7 km
Steam Locomotive 964 - 36,2 km
Iglesia de Nuestra Señora de la Caridad - 36,2 km
Museo Indocubano Bani - 36,2 km
Los Bajos strand - 37,3 km
Morales strand - 49,7 km
Parque Calixto García - 50 km
Caverna de Panaderos - 50 km

Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Skjem bort deg selv med massasjer eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette gjestehuset har dessuten wi-fi (inkludert), piknikområde og grill. Det enkelt å komme seg til stranden med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Som gjest på Paraíso tropical en Playa Guardalavaca kan du få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen. Rund av dagen med noe å drikke i strandbaren. Lokale retter tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Rengjøringsgebyr: 5 EUR per overnattingsenhet, per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokost med lokale retter: ca. EUR 5–50 for voksne og EUR 5–25 for barn
  • Avgift for wi-fi på rommet: EUR 5 per dag (prisene kan variere)
  • Avgift for flyplasstransport: EUR 150 per kjøretøy (tur-retur, maks antall passasjerer: 5)
  • Felles kveldsmåltid: EUR 10

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette gjestehuset før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart over Paraíso tropical en Playa Guardalavaca

Adresse

Paraíso tropical en Playa Guardalavaca

Los Pozos #262

82100

Guardalavaca, Cuba

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger