




Mövenpick Resort Agios Nikolaos Sivota (Opening April 2025)
Igumenitsa, Hellas
Hotellfasiliteter
Velger du Mövenpick Resort Agios Nikolaos Sivota (Opening April 2025) i Igumenitsa vil du være ved bukten og i umiddelbar nærhet til Ionian Sea og 7 minutters gange unna Bela Vraka Beach. Dette hotellet ved stranden ligger 1,3 mi (2,1 km) unna Syvota havn og 2,3 mi (3,7 km) unna Megali Ammos-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 67 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Sengen har sengetøy av topp kvalitet og samtlige rom har en enkeltsovesofa. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har delvis åpen baderomsløsning med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Ionian Sea - 0,1 km
Bela Vraka Beach - 0,5 km
Syvota havn - 1,4 km
Gallikos Molos Beach - 2 km
Zeri Beach - 2,1 km
Zavia beach - 2,7 km
Dei - 2,9 km
Die Beach - 2,9 km
Megali Ammos-stranden - 3,3 km
Blue Lagoon Beach - 3,8 km
Mega Drafi-stranden - 5,3 km
Mikró Ntráfi - 5,4 km
Kamíni - 7,5 km
Agali Beach - 7,6 km
Sofás - 7,8 km
De nærmeste flyplassene er:
Korfu (CFU-Ioannis Kapodistrias) - 84,2 km
Preveza (PVK-Aktion nasjonale flyplass) - 92,6 km
Foretrukket flyplass for Mövenpick Resort Agios Nikolaos Sivota (Opening April 2025) er Preveza (PVK-Aktion nasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, hurtigutsjekking og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på den private stranden, eller nyt andre fasiliteter som et sesongbasert utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med hotellets buss (mot et tillegg), som går innen et område på 1500 meter. Ta deg noe å spise på Islands Restaurant, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en strandbar, en bassengbar og 2 barer/lounger hvor du kan slappe av med noe forfriskende å drikke. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 12. februar 2025 til 29. april 2025 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:- Ett av spisestedene
- Bar/lounge
- Utendørs område
- Resepsjon
- Lobby
- Enkelte gjesterom
- Svømmebasseng
- Bar/lounge
- Spisested(er)
- Resepsjon
- Fasiliteter for klesvask
- Møtelokaler
- Svømmebasseng
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Igumenitsa pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 4.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. november til 31. mars
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 15.00 EUR per overnattingsenhet per natt fra 1. april til 31. oktober
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 200 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Kjæledyravgift: EUR 25 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Felles kveldsmåltid: EUR 40
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
- Spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Kart over Mövenpick Resort Agios Nikolaos Sivota (Opening April 2025)
Adresse
Mövenpick Resort Agios Nikolaos Sivota (Opening April 2025)
Sivota, Thesprotia
46100
Igumenitsa, Hellas
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.