Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 73

Villas Mana

Las Terrenas, Den dominikanske republikk

I Las Terrenas (La Ceiba)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
TV
Oppvaskmaskin
Kjæledyr tillatt
Ovn
Sikkerhetsboks
Brødrister
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Hage
Mikrobølgeovn
Terrasse
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Fryser

Velger du denne villaen i Las Terrenas (La Ceiba) som overnattingssted, vil du ha mindre enn 15 minutter å kjøre fra Coson strand og Plaza Rosada kjøpesenter. Denne villaen ligger 23 mi (37 km) unna Samana-bukten og 28 mi (45 km) unna Cayo Levantado. Føl deg som hjemme i denne villaen, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og stekeovn. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter safe og mikrobølgeovn, og du kan også be om strykejern/-brett. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Plaza Rosada kjøpesenter - 2,4 km
Coson strand - 3,1 km
Beach Garden Plaza - 3,4 km
Haitian Caraibes kunstgalleri - 3,4 km
Playa Bonita - 1,9 km
La Iglesia-stranden - 5,5 km
Punta Popy-stranden - 5,7 km
Ballenas-stranden - 6,1 km
Cayos Las Ballenas - 6,9 km
Jackson-stranden - 15,2 km
El Limon-fossen - 21,3 km
El Salto del Limon - 21,3 km
Hermitano-stranden - 22,6 km
Onda-stranden - 22,7 km
Las Canas-stranden - 22,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Samana (AZS-El Catey internasjonale flyplass) - 23,6 km
Puerto Plata (POP-Gregorio Luperon internasjonale flyplass) - 173 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, vaskeritjenester og oppbevaringsbokser tilgjengelig. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Denne villaen tilbyr også wi-fi (inkludert), piknikområde og gassgriller.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Rengjøringsgebyr: 50 USD per overnattingsenhet, per opphold (varierer med oppholdets lengde)

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: USD 30 per overnattingsenhet, per opphold
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 5 prosent

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart over Villas Mana

Adresse

Villas Mana

mariano vanderhost

32200

Las Terrenas, Den dominikanske republikk

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger