




Venice Marine - 10 min da Venezia
Mestre, Italia
Hotellfasiliteter
Velger du denne leiligheten som overnattingssted i Mestre, er det bare en 3 minutters kjøretur til Marghera-havnen og 9 minutter til Venezia havn. Denne leiligheten ligger 5,7 mi (9,1 km) unna Piazzalle Roma og 5,9 mi (9,5 km) unna Canal Grande. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og stekeovn. Sengen med memory foam-madrass har dundyner og sengetøy i egyptisk bomull. Underholdningen er sikret med en 25-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter separat sitteområde og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
M9 Mestre Museum - 1,1 km
Piazza Ferretto - 1,1 km
Toniolo Theatre - 1,2 km
Marghera-havnen - 1,9 km
Forte Marghera - 2,7 km
San Giuliano Park - 3,3 km
Villa Salus sykehus - 3,6 km
Porte di Mestre kjøpesenter - 4 km
Ospedale dell'Angelo - 4,4 km
Villa Foscari La Malcontenta - 8 km
Venezia havn - 8,9 km
Tronchetto vannbussholdeplass - 8,9 km
Piazzalle Roma - 9,1 km
Papadopoli hager - 9,1 km
Venice Marina - 9,2 km
Nærmeste store flyplass er Marco Polo flyplass (VCE) - 17,5 km
Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En avgift pålegges av byen og vil innkreves på overnattingsstedet. Denne avgiften gjelder ikke for personer som er bosatt i Venezia by og barn under 10 år. Ytterligere fritak kan gjelde for pasienter og deres ledsagere samt personer som oppholder seg i byen av spesifikke grunner, noe som vil måtte dokumenteres på overnattingsstedet. Det påløper en reduksjon på 30 % mellom 1.–31. januar.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra 1 januar til 31 januar: EUR 1.00 per person, per natt for voksne og EUR 0.50 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra 1 februar til 31 desember: EUR 1.50 per person, per natt for voksne og EUR 0.70 per natt for gjester i alderen 10 til 16 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
Kart over Venice Marine - 10 min da Venezia
Adresse
Venice Marine - 10 min da Venezia
Via Nervesa 5
30171
Mestre, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.