




Villa Anna
Milna, Kroatia
Hotellfasiliteter
Velger du Villa Anna når du skal overnatte i Milna, vil du være 11,6 mi (18,6 km) unna Jadrolinija Supetar Ferry Terminal og 13,2 mi (21,3 km) unna Olivenoljemuseum. Denne leiligheten ligger 15,1 mi (24,3 km) unna Vidova Hora og 18 mi (28,9 km) unna Blaca Hermitage. Føl deg som hjemme i et av de 9 gjesterommene, som er individuelt innredet, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Sengen har sengetøy av topp kvalitet og samtlige rom har en dobbeltsovesofa. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en 42-tommers flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
St. Rokos kirke - 11,7 km
Petrinovic-mausoleet - 17,2 km
Punta Beach - 17,3 km
Peterskirken i Supetar - 18,2 km
Jadrolinija Supetar Ferry Terminal - 18,6 km
Supetar-stranden - 19,4 km
Olivenoljemuseum - 21,3 km
Brač-øyas museum - 21,3 km
Vidova Hora - 24,3 km
Den hellige Jomfru Marias kirke i Stomorous - 24,4 km
Johannes døperens kirke - 28 km
Blaca Hermitage - 28,9 km
Blaca Desert - 28,9 km
Den hellige Jomfru Marias kirke - 29,6 km
Lovrecina-bukten - 32,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Brac (BWK) - 37,7 km
Split (SPU) - 61 km
Foretrukket flyplass for Villa Anna er Split (SPU).
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Denne leiligheten tilbyr også wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og grill.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum i kontanter for skader: 100 EUR per natt må betales for gjester under 25 år gammel
- Lokale myndigheter i Milna pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: fra 1 oktober til 31 mars, EUR 1.50 per person, per natt for voksne, EUR 0.75 per natt for gjester mellom 12 og 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: fra 1 april til 30 september, EUR 2.00 per person, per natt for voksne, EUR 1.00 per natt for gjester mellom 12 og 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år år.
- Reisemålsavgift: EUR 2 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 11 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 3 prosent
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. mai til 31. oktober.
Kart over Villa Anna
Adresse
Villa Anna
Uvala Vlaska bb
21405
Milna, Kroatia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.