Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 80

Hostal Alhambra

Nerja, Spania

Nær Balcon de Europa



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Takvifte
Balkong
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Veranda
Skrivebord

Dersom du velger Hostal Alhambra i Nerja (Nerja bysentrum) som overnattingssted vil du bare være en 1 minutters kjøretur fra Balcon de Europa og 6 minutter fra Burriana-stranden. Dette hostalet ligger 15,3 mi (24,6 km) unna Almuñecar strand og 0,2 mi (0,3 km) unna Chanquetes båt. Føl deg som hjemme i et av de 25 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Sengen har overmadrass og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Chanquetes båt - 0,3 km
Barco de Chanquete "La Dorada" - 0,3 km
Centro Cultural Villa de Nerja - 0,4 km
Torrecilla-stranden - 0,5 km
El Salvador kirke - 0,5 km
Museo de Nerja - 0,5 km
El Playazo-stranden - 0,6 km
Balcon de Europa - 0,6 km
Salon strand - 0,7 km
Nerja strand - 0,7 km
Playa El Chucho - 0,7 km
Tuesday Market - 0,8 km
Caletilla-stranden - 0,8 km
Paseo de los Carabineros - 1 km
Carabeo-stranden - 1 km

De nærmeste flyplassene er:
Granada (GRX-Federico Garcia Lorca) - 112,1 km
Málaga (AGP) - 74,7 km

Foretrukket flyplass for Hostal Alhambra er Málaga (AGP).

Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, renseri-/vaskeritjenester og bagasjeoppbevaring. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og TV i fellesområdet. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 08.30 til kl. 12.30 mot et tillegg. Overnattingsstedet er stengt mellom 2. desember og 26. februar.
  • Pris for kontinental frokost: ca. EUR 4.8 per person
  • Avgift for sen innsjekking: 30 EUR etter kl. 22.00
  • Avgift for ekstraseng: 20.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Barn 13 år og yngre er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart over Hostal Alhambra

Adresse

Hostal Alhambra

Calle Antonio Millón, 12

29780

Nerja, Spania

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger