Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 84

Firzlaffs Hotel Neumünster

Neumuenster, Tyskland

Nær Vanntårn



Hotellfasiliteter

Internett
Parkering
Kaffetrakter
TV
Sikkerhetsboks
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Skrivebord
Forretningsvennlig

Velger du Firzlaffs Hotel Neumünster som overnattingssted i Neumuenster, vil du ha mindre enn 5 minutter å kjøre til både Vanntårn og Neumünster dyrehage. Dette hotellet ligger 20,9 mi (33,6 km) unna Ostseekai Cruise Terminal og 2,1 mi (3,3 km) unna Gerisch skulpturpark. Overnatt i et av de 21 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj og hårføner. Rommene har skrivebord og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Vanntårn - 2,1 km
Neumünster dyrehage - 2,3 km
Gerisch skulpturpark - 3,1 km
Designer Outlet Neumünster - 6,7 km
Aukrug Nature Park - 10,4 km
Bordesholm kloster - 15,6 km
Freilichtmuseum Molfsee - 24,2 km
Emkendorf herregård - 26 km
ErlebnisWald Trappenkamp - 26,9 km
Eekholt villdyrpark - 28,1 km
CITTI-PARK Kiel - 30,3 km
Wunderino-Arena - 31,7 km
Kiel rådhus - 31,9 km
Kiel operahus - 32 km
Sophienhof - 32 km

De nærmeste flyplassene er:
Hamburg flyplass (HAM) - 65,7 km
Lübeck (LBC) - 86,5 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Inkludert frokostbuffé serveres fra kl. 06.30 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 10.00 i helgene.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 50 per overnattingsenhet per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for sen innsjekking mellom midnatt og kl. 06.00
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.

Kart over Firzlaffs Hotel Neumünster

Adresse

Firzlaffs Hotel Neumünster

Rendsburger Str. 183

24537

Neumuenster, Tyskland

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger