




Hotel am Jakobsmarkt
Nürnberg, Tyskland
Hotellfasiliteter
Hotel am Jakobsmarkt ligger sentralt til i Nürnberg, mindre enn en 10 minutters kjøretur fra Nuremberg Schloss (slott) og Nuremberg Christmas Market. Dette hotellet ligger 3,9 mi (6,3 km) unna NürnbergMesse og 4 mi (6,4 km) unna Nuremberg Zoo. Føl deg som hjemme i et av de 67 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Ehekarussell - 0,4 km
Det tyske nasjonalmuseet - 0,5 km
Veien for menneskerettighetene - 0,5 km
Operahus - 0,5 km
City Point Nürnberg - 0,6 km
Plärrer-torget - 0,6 km
Deutsche Bahn jernbanemuseum - 0,6 km
Henkerhaus museum - 0,8 km
Shopping area Kaiserstraße Nuremberg - 0,8 km
Maxbroen - 0,8 km
St. Lorenz-kirken - 0,8 km
New Museum - 0,8 km
Markedsplassen - 0,9 km
Fleischbroen - 0,9 km
Nuremberg leketøysmuseum - 1 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel am Jakobsmarkt er Nürnberg (NUE-Nürnberg flyplass) - 8,1 km
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som har 4 etasjer i 2 bygninger og tilbyr rabattert parkering i nærheten. Blant fritidsaktivitetene er segwayutleie i nærheten, sykkelutleie i nærheten og tur-/sykkelstier i nærheten. Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg. Hotelstars Union tildeler offisielle stjernerangeringer for overnattingssteder i Tyskland. Dette overnattingsstedet er blitt rangert som følger: 3 stars.- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 15 for voksne og EUR 15 for barn
- Pris for selvbetjent parkering: 15 EUR per natt
- Parkering mot betaling i nærheten: EUR 15 per dag (20 meter unna, åpen døgnet rundt)
- Kjæledyravgift: EUR 10 per overnattingsenhet, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Gebyr ved tidlig innsjekking: EUR 24 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 34 (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for kjøkken/tekjøkken: 35 EUR per opphold
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Begrenset parkeringshøyde.
Kart over Hotel am Jakobsmarkt
Adresse
Hotel am Jakobsmarkt
Schottengasse 5
90402
Nürnberg, Tyskland
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.