Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 13

Gladiolas 1101

Ponce, Puerto Rico

I Ponce (Ponce Centro)



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Parkering
Kaffetrakter
TV
Ovn
Jern
Jern og strykebrett
Mikrobølgeovn
Terrasse
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj

Denne leiligheten i Ponce (Ponce Centro) ligger ideelt plassert med både Vår frue av Guadeloupe-katedralen og Casa Armstrong-Poventud like rundt hjørnet. Denne leiligheten ligger 0,1 mi (0,2 km) unna Parque de Bombas og 0,3 mi (0,5 km) unna Vår frue av Guadeloupe-katedralen. Føl deg som hjemme i denne leiligheten, som er utstyrt med airconditioning og et kjøkken med kjøleskap og stekeovn. Det finnes en privat møblert terrasse. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert, og underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og kaffetraktere/tekokere. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Vår frue av Guadeloupe-katedralen - 0,1 km
Casa Armstrong-Poventud - 0,1 km
Plaza de las Delicias - 0,2 km
Parque de Bombas - 0,2 km
Ponce-massakrens museum - 0,3 km
Casa Wiechers-Villaronga - 0,3 km
Vår frue av Guadeloupe-katedralen - 0,3 km
Ponce historiske museum - 0,4 km
Ponce historiemuseum - 0,4 km
Puerto Ricos musikkmuseum - 0,4 km
Teatro la Perla - 0,5 km
Museo de la Musica Puertorriquena - 0,5 km
Museo de Arte de Ponce - 1 km
Parque de la Ceiba - 1,3 km
El Museo Castillo Serralles - 2 km

De nærmeste flyplassene er:
Ponce (PSE-Mercedita) - 9,1 km
San Juan (SJU-Luis Munoz Marin internasjonale flyplass) - 117,1 km

Foretrukket flyplass for denne leiligheten er San Juan (SJU-Luis Munoz Marin internasjonale flyplass).

Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum for skader: 150 USD per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for selvbetjent parkering: 10 USD per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart over Gladiolas 1101

Adresse

Gladiolas 1101

Calle Villa #119

730

Ponce, Puerto Rico

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger