




Maison d'Hôtes Stella Cadente
Provins, Frankrike
Hotellfasiliteter
Maison d'Hôtes Stella Cadente ligger sentralt plassert i Provins. Dersom du bor her, vil du bare ha en en 4 minutters spasertur til Cesar-tårnet og 5 minutter til Saint-Quiriace-kirken. Dette gjestehuset ligger 29,7 mi (47,8 km) unna Val d'Europe og 0,6 mi (1 km) unna Provins turistkontor. Føl deg som hjemme i et av de 5 gjesterommene, som har espressomaskin og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene inkluderer toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har safe og kaffetrakter/tekoker, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Cesar-tårnet - 0,4 km
Saint-Quiriace-kirken - 0,4 km
Provins museum - 0,5 km
La Grange aux Dîmes - 0,7 km
Provins turistkontor - 0,9 km
La Roseraie de Provins - 0,9 km
Seine - 16,6 km
Motte-Tilly-slottet - 18 km
Camille Claudel museum - 18,7 km
Saint-Laurent kirke - 18,9 km
Villeceaux slott - 22,5 km
Hippodrome de la Ferté-Gaucher - 25 km
Fontenailles golfklubb - 27,4 km
Église Saint-Romain - 28,6 km
Prieuré Saint-Martin-des-Champs - 29,5 km
Den foretrukne flyplassen for Maison d'Hôtes Stella Cadente er Orly flyplass (ORY) - 92,7 km
Gjester har tilgang til blant annet bagasjeoppbevaring, bibliotek og safe i resepsjonen. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette gjestehuset har i tillegg bryllupstjenester og piknikområde. Som gjest på Maison d'Hôtes Stella Cadente kan du spise et bedre måltid på Il était une fois. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Komplett frokost er inkludert. Følgende fasiliteter er stengt på tirsdager:- Restaurant(er)
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.44 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Gebyr ved sen utsjekking: EUR 20 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Kart over Maison d'Hôtes Stella Cadente
Adresse
Maison d'Hôtes Stella Cadente
28 Rue Maximilien Michelin
77160
Provins, Frankrike
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.