Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 25

Claridge Star Hotel

Ras Al Khaimah, De forente arabiske emirater

Nær Sidroh Beach



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Bar
Internett
Spa
Parkering
Kaffetrakter
TV
Oppvaskmaskin
Sikkerhetsboks
Telefon
Kabel- eller satellitt-TV
Havutsikt
Hårføner
Minibar
Jern
Jern og strykebrett
Balkong
Balkong eller terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Skrivebord
Forretningsvennlig
Familievennlig

Har du Claridge Star Hotel i Ras Al Khaimah som overnattingssted, er du på stranden og kun 4 minutters gange fra Sidroh Beach og 9 minutter unna Nasjonalmuseet i Ras al Khaimah til fots. Dette hotellet ved stranden ligger 0,8 mi (1,2 km) unna Sheikh Mohammed Bin Salim Al Qasimi Mosque og 0,8 mi (1,4 km) unna Al Qawasim Corniche. Føl deg som hjemme i et av de 30 gjesterommene, som har kjøleskap og LCD-TV. Sengen har memory foam-madrass, dundyner og sengetøy i egyptisk bomull. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, hårføner og tøfler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Sidroh Beach - 0,3 km
Nasjonalmuseet i Ras al Khaimah - 0,7 km
Sheikh Mohammed Bin Salim Al Qasimi Mosque - 1,2 km
Al Qawasim Corniche - 1,4 km
Jazirat Al Hamra Fishing Village - 1,4 km
RAK Pearls Museum - 2,2 km
Tridom - 3,3 km
Al Manar Mall - 3,4 km
Fun City - 3,4 km
Khuzam familiepark - 4,4 km
RAK Expo Center - 4,6 km
Flamingo Beach - 5,1 km
RAK Mall - 5,6 km
Tower Links golfklubb - 7 km
Super Bowling - 7,6 km

Nærmeste store flyplass er Ras al Khaimah (RKT-Ras al Khaimah internasjonale flyplass) - 23,7 km

Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, en døgnåpen resepsjon og heis. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Ta deg et måltid på Ammaveedu Restaurant eller noe lett å bite i på 2 kafeer på dette hotellet. Koble av med noe godt å drikke i en av stedets 4 barer/lounger.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Et destinasjonsgebyr på 7 prosent vil bli pålagt
  • Servicegebyr: 7.5 prosent

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for barneseng (babyseng): 100 AED per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Kart over Claridge Star Hotel

Adresse

Claridge Star Hotel

Al Qasimi Corniche Rd

Ras Al Khaimah, De forente arabiske emirater

N 25.793198 E 55.94004

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger