




Villa G&G
Ricadi, Italia
Hotellfasiliteter
Hvis du velger Villa G&G som ditt overnattingssted når du skal besøke Ricadi, bor du nær stranden og mindre enn 5 minutter å kjøre fra Scalèa-stranden og Formicoli-stranden. Dette bed & breakfast-hotellet ligger 1,2 mi (2 km) unna Baia di Riaci og 1,3 mi (2 km) unna Riaci-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 2 gjesterommene, som har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj, bideer, og hårføner. Rommene har skrivebord og vifte, og rengjøring tilbys ukentlig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Scalèa-stranden - 1 km
Formicoli-stranden - 1,7 km
Baia di Riaci - 1,9 km
Riaci-stranden - 1,9 km
Spiaggia del Convento - 3,1 km
Blanca-stranden - 3,2 km
Lido Costa degli Dei - 3,6 km
‘A Linguata-stranden - 4 km
Museo Diocesano - 4,1 km
Normannerkatedral - 4,1 km
View of the Corso - 4,1 km
Tropea Beach - 4,2 km
Santa Maria dell'Isola Monastery - 4,2 km
Rotonda-stranden - 4,3 km
Palombaro Cave - 4,3 km
Nærmeste store flyplass er Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme internasjonale flyplass) - 62 km
Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en terrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). På Villa G&G kan du spise et bedre måltid i restauranten. Lokale retter er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Ricadi pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.00 EUR per person per natt fra 1. november til 31. mars. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: 0.75 EUR per person per natt fra 1. april til 31. oktober. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for ekstraseng: 50 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Barn som er 3 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
Kart over Villa G&G
Adresse
Villa G&G
Via S. Nicola II Trav. Santa Domenica
89866
Ricadi, Italia
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.