




INNSiDE by Meliá Paris Charles de Gaulle
Roissy-en-France, Frankrike
Hotellfasiliteter
Dersom du velger INNSiDE by Meliá Paris Charles de Gaulle når du skal til Roissy-en-France bor du nær flyplassen og bare 5 minutter unna Paris Nord 2 internasjonale næringspark og Aeroville kjøpesenter med bil. Dette hotellet ligger 4 mi (6,4 km) unna Paris Nord Villepinte utstillingssenter og 7,9 mi (12,6 km) unna Le Bourget Exhibition Center. Føl deg som hjemme i et av de 266 gjesterommene, som har minibar (med noen artikler inkludert) og LED-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Aeroville kjøpesenter - 4,8 km
Saint-Éloi de Roissy-en-France-kirkeen - 3,9 km
Paris Nord 2 internasjonale næringspark - 4 km
Carole Moto racerbane - 6,2 km
Paris Nord Villepinte utstillingssenter - 6,4 km
Usines Centre utsalgssenter - 7,3 km
Centre de Loisirs Plaine Oxygène - 7,5 km
Sausset State Park - 10 km
Gonesse golfklubb - 10,4 km
O'Parinor - 11,5 km
Poudrerie skogspark - 12 km
Canal de l'Ourcq - 12,1 km
Le Bourget Exhibition Center - 12,6 km
Luft- og romfartsmuseet - 13 km
Le Bourget Sport Climbing Venue - 14 km
De nærmeste flyplassene er:
Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG) - 4,6 km
Orly flyplass (ORY) - 41,2 km
Foretrukket flyplass for INNSiDE by Meliá Paris Charles de Gaulle er Roissy - Charles de Gaulle flyplass (CDG).
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Dette hotellet tilbyr 6 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Du tilbys blant annet et døgnåpent treningssenter og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og bankettsal. Smak på middelhavsretter på Olivine, en restaurant med en bar/lounge og matservering utendørs. Du kan også slappe av på rommet og benytte deg av romservice (døgnet rundt). Frokostbuffé serveres fra kl. 06.00 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 06.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum for skader: 150 EUR per opphold
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 8.13 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 20 for voksne og EUR 20 for barn
- Pris for selvbetjent parkering: 23 EUR per dag
- Kjæledyravgift: EUR 30 per kjæledyr, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
Kart over INNSiDE by Meliá Paris Charles de Gaulle
Adresse
INNSiDE by Meliá Paris Charles de Gaulle
9 rue du Voyageur
95700
Roissy-en-France, Frankrike
Hvorfor velge Sembo?
Uslåelig verdi og fleksibilitet
Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.
Stolt på av reisende over hele verden
Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.
Enkel reiseplanlegging
Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.
Reis din vei
Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.