Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 16

Bed and Breakfast by the Sea

Santa Lucía, Spania

Nær Playa de Pozo Izquierdo



Hotellfasiliteter

Internett
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Brødrister
Hårføner
Jern
Jern og strykebrett
Mikrobølgeovn
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Fryser

Har du Bed and Breakfast by the Sea i Santa Lucia som overnattingssted, er du på stranden og kun 2 minutters gange fra Playa de Pozo Izquierdo og 6 minutter unna Playa de la Arena til fots. Dette gjestehuset ved stranden ligger 12,5 mi (20,2 km) unna Yumbo kjøpesenter og 14,5 mi (23,4 km) unna Maspalomas-sanddynene. Føl deg som hjemme i et av de 2 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en 800-centimeters plasma-TV med Netflix, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har mikrobølgeovn og kaffetrakter/tekoker, og ekstrasenger (mot et tillegg) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Playa de Pozo Izquierdo - 0,2 km
Playa de la Arena - 0,5 km
Bahía de Formas - 7,6 km
Playa de Arinaga - 9,1 km
Las Palmas Beaches - 10,5 km
Guayadeque-ravinen - 11,5 km
Playa del Zoco Negro - 11,6 km
Cabrón-stranden - 12,9 km
Playa de las Cruces - 14,3 km
Playa de Vargas - 15,1 km
Sioux City park - 15,4 km
Bahía Feliz - 15,5 km
Sala Scala Gran Canaria Dinner Show - 16,1 km
El Aguila strand - 16,5 km
Playa El Pirata - 17,1 km

Nærmeste store flyplass er Las Palmas (LPA-Gran Canaria) - 16,5 km

Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tilleggsgebyr. Nyt utsikten fra en takterrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og TV i fellesområdet.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum i kontanter: 80 EUR per opphold

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Ekstrasenger er tilgjengelige mot et gebyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.

Kart over Bed and Breakfast by the Sea

Adresse

Bed and Breakfast by the Sea

Av. las Gaviotas 33

35119

Santa Lucía, Spania

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger