Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 35

Ta'Siku Gozitan villa + Pool & hot tub

Xaghra, Malta

Nær Ramla Bay Beach



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Basseng
Internett
Vaskemaskin
Spa
Vannkoker
TV
Oppvaskmaskin
Kjæledyr tillatt
Ovn
Kabel- eller satellitt-TV
Brødrister
Hage
Mikrobølgeovn
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking ikke tillatt
Dusj
Tørketrommel
Fryser

Velger du denne ferieboligen som overnattingssted i Xaghra, er det bare en 2 minutters kjøretur til Ramla Bay Beach og 10 minutter til Gozo Ferry Terminal. Denne ferieboligen ligger 9,9 mi (15,9 km) unna Mellieha Bay og 5,9 mi (9,4 km) unna Blue Lagoon. Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med airconditioning, privat basseng og privat boblebad ute. Et kjøkken er utstyrt med kjøleskap, stekeovn og komfyrtopp. Wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Bekvemmelighetene omfatter mikrobølgeovn og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Calypso's Cave - 0,7 km
Pomskizillious leketøysmuseum - 0,8 km
Ramla Bay Beach - 1,2 km
Ta'Kola vindmølle - 1,2 km
Ggantija Temple - 1,5 km
Xerris grotte - 1,7 km
Christ Statue - 2,1 km
Calypso Cave - 2,4 km
Marsalforn Bay - 2,4 km
Marsalforn Beach - 2,5 km
Ta' Mena vingård - 2,8 km
San Blas Beach - 3,3 km
Villa Rundle hager - 3,5 km
Church of Saints Peter & Paul - 3,5 km
Kelinu Grima Maritime Museum - 3,5 km

Nærmeste store flyplass er Luqa (MLA - Malta int.) - 42,3 km

Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: EUR 1000 per overnattingsenhet per opphold (for gjester under 21 år)
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.50 per person, per natt, opptil 10 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
  • Et skadedepositum på EUR 300 må betales før innsjekking.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Kjæledyravgift: EUR 35 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 3.0 EUR per dag
  • Avgift for ekstraseng: 12.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
  • Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart over Ta'Siku Gozitan villa + Pool & hot tub

Adresse

Ta'Siku Gozitan villa + Pool & hot tub

Xaghra, Malta

N 36.057419 E 14.273905

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger