Prisgaranti

97% fornøyde kunder

Reis trygt og sikkert

1 / 39

Seaside Apartment

Marsaskala, Malta

I Marsaskala



Hotellfasiliteter

Klimaanlegg
Internett
Vaskemaskin
Vannkoker
Kaffetrakter
TV
Ovn
Kabel- eller satellitt-TV
Hårføner
Minibar
Jern
Jern og strykebrett
Terrasse
Badekar eller dusj
Røyking tillatt
Kjæledyr ikke tillatt
Dusj
Fryser

I Marsaskala ligger Seaside Apartment mindre enn en 10 minutters kjøretur unna Marsaxlokk Bay og Grand Harbour. Denne leiligheten ligger 8,2 mi (13,2 km) unna Malta Experience og 9,6 mi (15,5 km) unna Saint Julian's Bay. Føl deg som hjemme på et av de 4 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap/fryseboks i full størrelse og ovn. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har minibar (med noen artikler inkludert) og kaffetrakter/tekoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Marsaxlokk Bay - 4,3 km
St. Peter's Pool - 4,6 km
Grand Harbour - 6,2 km
Tarxien Temples - 6,2 km
Det normanniske huset - 6,2 km
Vittoriosa lystbåtmarina - 6,2 km
Malta maritime museum - 6,2 km
Fort St. Angelo - 6,6 km
Hal Saflieni Hypogeum - 6,6 km
Pretty bukt - 9,3 km
Royal Malta Golf Club - 9,6 km
Valletta ferjeterminal - 10,1 km
Monti kjøpesenter - 11,5 km
National Museum of Fine Arts - 11,6 km
Royal Opera House - 11,7 km

Nærmeste store flyplass er Luqa (MLA - Malta int.) - 9,7 km

Gjester har tilgang til blant annet vaskeritjenester og heis. Nyt utsikten fra en terrasse. Dette overnattingsstedet er stengt fra 1. april 2025 til 31. mai 2025 (datoene kan bli endret).

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum i kontanter: 300 EUR per overnattingsenhet per opphold
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.50 per person, per natt, opptil 10 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
  • Reisemålsavgift: EUR 0.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
  • Rengjøringsgebyr: 55 EUR per overnattingsenhet, per opphold (varierer med størrelsen på rommet/leiligheten)

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for ekstraseng: 15.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.

Kart over Seaside Apartment

Adresse

Seaside Apartment

50 Triq Is-Salini

Marsaskala, Malta

N 35.8634 E 14.563181

Hvorfor velge Sembo?

Uslåelig verdi og fleksibilitet

Få de beste tilbudene med vår prismatchgaranti og velg betalingsalternativer som passer dine behov. Vi aksepterer alle større betalingsmetoder for en trygg og enkel transaksjon.

Stolt på av reisende over hele verden

Med over 30 års erfaring er Sembo en del av den globalt betroede Stena-gruppen. Vi er anerkjent for vår ekspertise og støttet av bransjeledende akkrediteringer, spesielt innen bilreiser.

Enkel reiseplanlegging

Planlegg turen din raskt med vårt enkle bestillingssystem. Bruk Amelia, vår AI Trip Planner, for å sammenligne priser og finne de beste tilbudene, med sikkerheten i vår pakkebeskyttelsesplan.

Reis din vei

Velg fra et bredt utvalg av hoteller, flyselskaper, ferieboliger og aktiviteter. Vår plattform tilbyr fleksibilitet og bærekraftige reisealternativer, så du kan reise som du vil.

Amelia avatar
Møt Amelia, vår nye reiseplanlegger